UK Forex Rezerv Planı Pound Zarar verebilir

Hükümetinin döviz rezervlerini yeniden başlamak için hazır olduğunu dün, İNGİLTERE Başbakanı George Osborne açıkladı. Ne zaman, nasıl bağlı olarak, (veya) bu programın uygulanması halinde bile, Pound için ciddi etkileri olabilir.

(Ben de dahil piyasası rezerv gözlemcileri ABD Hazine tahvil yabancı holdinglerin güncelleme ABD Hazine raporunda heyecan vardı. Dolar dünyanın fiili rezerv para birimi ve ABD Hazine senetleri tercih edilen varlık olduğu gibi, rapor temelde yabancı Merkez Bankalarının, hem Doların küresel popülerlik ve müdahaleler kaba bir taslaktır. Şahsen, Çin'in Hazine holdings (rezervleri ile 3 Trilyon dolar, bu gerçekten sadece bir yuvarlama hatası) değil, daha ziyade İNGİLTERE hisselerini %50 oranında 2010 yılında azaldı Milyar 260 sadece $daha önce inanılan daha 300 Milyar $büyük olan en ilginç olduğunu düşündüm.


(BoE) İngiltere Merkez Bankası İNGİLTERE para arzı içine enjekte 2010 yılında 500 Milyar dolardan fazla olduğunu düşünürsek, bu bir vahiy çok olmamalıydı sanırım. Sonuçta, ABD Hazine tahvil satıp (borç) İngiliz İngiltere'nin güvenilir tahviller satın almak için gelirleri kullanarak ve diğer finansal araçlar BoE toptan para basma başvurmak zorunda kalmadan hedefine ulaşmak için sağlayacaktır. Buna ek olarak, eğer bu el çabukluğu için, İNGİLTERE enflasyon muhtemelen daha yüksek olurdu.

Yine de, bu sadece bir muhasebe hilesi biraz daha fazla olduğunu ve bu fonların muhtemelen hala para arzının belirli bir noktada zaten çekilmiş olması gerekir. BoE gelirleri yanık veya geri yabancı araçların içine reinvests olsun kesinlikle düşünmeye değer, ama eğer enflasyon etkisi olmayacak gibi, ekonomik politika meselesi değil, para politikasıdır.

Başbakan Osborn belirtildiği gibi, İNGİLTERE muhtemelen yurtdışında bu fonların geri gönderir. Fed QE2 yaklaşan sonu hakkında sinir olmamak (gibi bir sebep) dolara destek sağlamanın yanı sıra, bu zaten 30-ticaret bu yılın en düşük ağırlıklı olarak yakın olduğunu cidden Pound zayıflatmak, bir anda olur. 2009 yılında bir uçurumdan düşüyor sonra, Pound, Dolar karşısında 2010 yılında toparlandı, döviz rezervlerini BoE karıştırma kaynaklanmaktadır. Bu geri almak için kesinlikle bu derinliklere doğru Sterlini gönderme riskini göze.

Bir yandan, İNGİLTERE'DE kesinlikle bunun bilincinde ve buna göre hareket, belki Kilo güçlendirir kadar herhangi bir döviz rezerv birikimini geciktirmek olur. Öte yandan, İngiltere Merkez Bankası enflasyonla mücadele için baskı altında. Kırılgan ekonomik iyileşme üzerinde olurdu etkisi nedeniyle faiz oranlarını yükseltmek için isteksiz. Aynı varlık alımlarının dinlenmek için de söylenebilir. Ancak, ABD Hazine Menkul Kıymetler ve diğer yabancı para varlık alımları ile bu uzaklık ise, Kilo zayıflatmak ve ekonomiyi canlandırma çeşit sağlamak olabilir. Özellikle İNGİLTERE herkes hatırlayabilir sürece büyük ticaret/cari açık çalıştırmak beri, BoE biraz aşağı döviz kuru koaksiyel gerekiyor hem esneklik/gerekçe vardır.

Sonuçta, bu Poundu nasıl etkileyeceğini belirlemek için önce daha fazla bilgiye ihtiyacımız olacak. Yine de, bu USD takdir etmek için çok daha fazla oda olabilir bir göstergesidir.

İlginizi Çekebilir: