Savaş = İyi Güney Kore Haber?

Güney Kore felaket, Kuzey Kore, kışkırtılmamış bir saldırı şeklinde zaman Kazandı takdir ile ne yapacağımı tam ortasındaydı. Avrupa'da borç krizinin kötüleşme ile birlikte, haber 5% aşağı birkaç hafta boyunca Kazandı göndermek için yeterli oldu. Para yönetimi açısından, savaş (uzak) umudu gibi aslında bir lütuf görünüyor.

Son on yılda, Güney Kore döviz piyasalarında dünyanın en büyük seri müdahil olmuştur. Yalnız son iki yıl içinde, döviz rezervlerini büyüme kanıtladığı gibi Olmayacak savunmaya harcanan 100 Milyar dolardan fazla var. Yani para savaş yoğunlaştı, böylece, Kore Bankası Kazandı basılı tutun, Temmuz ayından bu yana bu çabalara karşı harcanan 20 Milyar dolardan fazla olan çabalarını yoğunlaştırdı de vardır denir.


15 Kasım'da G20 Zirvesi Güney Kore'nin hosting biraz garip bir pozisyona o zaman söyleyebiliriz. Yine de, açık Kazandı artış mücadele için adımlar atmaya devam edeceğini yapmak için belirlendi. Ülke pazar payı oranı ve temel ekonomik temelleri arasında bir boşluk olduğunda bozukluğu ve döviz piyasasında müdahale edebilecek Shin Hyun Cumhurbaşkanı Lee Myung-bak-şarkı, özel ekonomik Danışmanı göre, “Bu demektir.” Tabii ki, temelleri pek bu durumda nesnel bir kavramdır.

Tahmin edilebileceği gibi katılımcılar çağırdı G20 “bir pazar doğru Kur sistemi tahrik taşımak ve rekabetçi devalüasyonu kaçınmaya çalışırken,” ayrıca yine aşağı sürdürülebilir seviyelere aşırı dış dengesizlikleri getirmek için politika araçlarını hayata geçirilmesi yönünde “ilettik” dedi. Bazı ülkelerde ihracat bağımlılıklarını azaltmak ve daha dengeli bir büyüme elde etmek için çalışmalısınız temel mesajdır.

Doğrudan müdahale şimdi tabu olsa da, vergi ve diğer sermaye kontrolleri onaylanmış olan doğal olarak, Güney Kore'nin yorumu oldu. Böylece, Kore hükümeti-devlet tahvili alımları yabancı para yükümlülükler ve vergiler iki olası seçenek vardır finans piyasası sıkın ve olmayan uçucu küresel sermaye hareketi..banka harçlar korumak için daha fazla önlem başlatmak için zamanlama hazırlanmış olan “bildirilmiştir.”

Dediğim gibi olsa, Güney Kore, bazı nefes oda vardır. Kazandı hızla dört kişinin ölümüne ve 20 kişinin yaralandığı Yeonpyeong adası bombardımanı ilk bildirildikten sonra dakika içinde değer kaybetmiştir. ABD hükümeti hemen bir uçak gemisi göndererek) destek ve Dayanışma sözü verdi, kendi gerçeğini güven vermek değildir. Bir analist belirtti, “daha fazla bilgi ortaya çıktıkça önümüzdeki günlerde daha fazla won zayıflık güçlü bir şans görüyoruz, özellikle de Güney Kore'de kamuoyunun hükümet üzerinde güçlü bir tutum alması için baskı yaparsa.”

Bu olaydan önce bile, AB borç krizi İrlanda yayılma riski İspanya ve Portekiz koymak zorundaydı. Sonuç olarak, Dolar güvenli liman zihniyet yeniden ortaya çıkmış, ve BİZE bazı sermaye hareketi tetikliyor. Bu bağlamda, Kuzey Kore, Kuzey Kore drama sadece riskten kaçınma iklimi şiddetlenir.

Sonuçta, her ikisi de Kuzey Kore ile AB mali kriz ve gerginlikler yükselişi sürdürmek için Kazandı neden olur azalacaktır. (Aslında, Kore ihracatçılar kaçınılmaz olarak görmek için geldim ve yurtdışı kazanç ödenebilmesi için nispeten uygun döviz kuru avantajı almış. Bu noktada, Kore Bankası sermaye kontrolleri uygulamaya başlaması ve döviz piyasaları ile Yüzleşme devam bekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: