Brezilyalı Gerçek Dalgalanmaları Önde

Yalnız son üç ay içinde, Brezilya Gerçek yalnız Dolar karşısında etkileyici bir %15 arttı. Bu ne etkileyici önemi kullanıyor? -Daha güçlü, tahmini şirket kazançları, yükselen hisse senetleri ve yüksek metal fiyatları Latin Amerika'nın en büyük ekonomisi için outlook takviye olarak bir makale için kurşun paragraf aşağıdaki saklama teklif etti: “Brezilya'nın gerçek, en fazla dokuz ay içinde tırmandı.”

Bu faktörler kesinlikle Gerçek analizi için iyi bir başlangıç noktasını temsil eder. İşaretler küresel ekonomi ve Çin özellikle mücadelede durgunluk aşmak için iyiye sahip çıkmaya devam ederken, emtia muhtemelen Brezilya bulls için mükemmel bir haber olan miting için, devam edecektir. Buna ek olarak, “sanayi üretimi Mayıs ve özellikle perakende satış beklenenden daha güçlü geldi, işgücü ve kredi koşulları, tüketici ve yatırımcı güveni ve stok seviyelerinde iyileşme başlangıç işaretleri takip.” Sonuç olarak, (toplu olan yere ilk çeyreğinde almış) 2009 yılında mütevazı bir daralma sonrasında, 2010 sağlam bir büyüme için bir dönüş işareti beklenen %3.5 %4.5 arasında değişen tahminler, %5, 2011 yılında artıyor.

Brezilya Merkez Bankası, ancak tamamen aynı sayfada değil. Geçen hafta, 8.75% rekor düşük oranlarını, Brezilyalı para politikası büyümeyi desteklemek için yeterince kolay kalmasını sağlamak için. Bu taşıyan yatırımcılar açısından olumsuz bir gelişme olsa da, birkaç hafifletici bir durum. İlk olarak, Brezilya enflasyon 2009 yılında %4.5 ortalama tahmin olduğunu dikkate alarak, bu hala yatırımcılar katı %4 reel getiri sağlıyor, Kur dalgalanmaları dikkate almadan. İkinci, Brezilyalı oranları hala çok, Brezilya cazip kılan faiz oranı farkı dikkatlice korunmuş olan sanayileşmiş ülkeler, seviyeleri çok daha yüksektir. Son olarak, kesin tahminler farklı olsa da, Merkez Bankası bu yıl sonuna kadar en kısa sürede yürüyüş oranları başlamak için, 2010 yılı boyunca daha da zamları ile bekleniyor.

Merkez Bankası da diğer cephelerde meşgul olmuştur. Sağlıklı ticaret fazlası sayesinde, döviz rezervleri hızla büyüyen, son zamanlarda bir kayıt Milyar 209 $değiyor. Bu şekil de bu rezerv ayırmak için nasıl belirlemede büyük esneklik veren Brezilya'nın ödenmemiş borç, aşıyor. Zaten, Merkez Bankası, ABD Hazine tahvil büyüklüğünü kısmak başlamış, daha yüksek getirili alternatif arayışı vardır. Buna ek olarak, Merkez Bankası düzenli olarak müdahale için spot piyasada alınan Gerçek yükselişi kök için boşuna bir çaba var.

Kısa vadede, analistler şimdi çeşitli teknik düzeyde, küçük gerçek temel analiz tarafından desteklenen etrafında sıraya giriyor. “Ayrıca, temel ekonomik haberler öncesinde ABD ekonomisi için daha iyi zamanlar göstermeden, başta, sonra BRL1.Bir analist, 90 destek yer çimentolu kalır,” teklif etti. Başka bir “bana biraz daha iyi haber ve destek 1.85 daha yakın olacak göster” savundu. Tüccarlar sadece bahaneler Gerçek teklif tutmak için arıyor gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: