Seçenekleri Para Hareketleri Olacak

Genellikle, döviz yatırımcılarına (ya da en aptalca) sadece anlayışlı para birimi seçenekleri de dahil. Ticaret seçenekleri kazanılan ek kaldıraç gereksiz görünebilir kaldıraç zaten direkt Döviz Alım Satım yaparken (genellikle 100 aşan:1) çok yüksek. Ancak, seçenekleri ticaret olmasa bile, seçenekleri fiyatları kulak en az ödemek için akıllıca olacaktır. Opsiyon piyasasında hareketler genellikle döviz piyasalarında hareketleri önündeki nedenidir.

Daha açıklamak için, opsiyon sözleşmeleri yerleşik primleri belirli para birimleri için talep için bir vekil olarak hizmet vermektedir. Tutucu sabit bir fiyattan belirli bir para birimi satın alma hakkı veren sözleşmeleri çağrı üzerine prim normalden yüksek olduğunda, "riskli bir geri dönüş sinyalleri;" Döviz Alım olabilir. Pratik bir örnek sunmak için, EUR/USD sözleşmeleri çağrı primleri Dolarlık bir ralli köşeyi bazı analist spekülasyon yol açan, bir yıllık yüksek geliyor. MarketWatch raporları:

"Risk ters kritik seviyelere uzun zaman Euro olmak isteyen herkes zaten uzun gösterir ve sonuç olarak, duyguları aşırı vurdu." Son kez euro/dolar risk ters bu kadardı....ABD dolar "bir rahatlama Rallisi" izledi.

İlginizi Çekebilir: