İngiliz Sterlini yükselirken Emlak Piyasası Geliştirir?

İngiliz Sterlini ABD Doları karşısında son 3 ayın en yüksek dokundu ve piyasa oyuncuları para biriminin çalışma devam edecek bahis vardır: “Tüccarlar koyar pound hafta arama seçenekleri göreceli bir-0,25 puanlık prim ödeyerek, Bloomberg tarafından derlenen verilere göre.” Diğer bir deyişle, daha fazla yatırımcı Pound düşecek bir artış olacağına inanıyorum.

Sterlinin özellikle Euro karşısında durumda ve parite olasılığı giderek uzak hale geliyor. Bir analist, “ euro uzun süreli düşüşler, özellikle pound karşısında olacak düşünme daha fazla insan var, ” özetlenmiştir.

Boğa gayrimenkul piyasasında bir iyileşme ani gücüne bağlıyor. Konut piyasasındaki yeni soruşturma, Mart ayında üst üste beşinci ay için artan, ” altı yılın en yüksek ihlal yolda olduğunu “(Açık) Chartered Haritacılar Royal Kurumundan bir anket bulundu. Mutlaka bu artan talebin karşılanması için gerekli olan Mortgage kredileri de yükselen de olsa “dipsiz bir düşük olduğunu.” Bu arada fiyatlar hala piyasaların çoğunda düşüyor ve Emlakçılar kötümser kalır.

Ekonomik tablo hala vahim. Mali sektör (stabilize edilmiş) gibi görünüyor olsa da, en ekonomik göstergeleri aşağı doğru eğilim devam eden İNGİLTERE ekonomik zaman çizelgesi göz attığımızda. “Ekonomistler Hazine 3-3 tahmin tahmin.Ekonomi bu yıl yüzde 5 yavaşlama, 0.75-1.25 oranında bir yavaşlama için Kasım ayında bir tahmin edilenden çok daha fazla.” Bütçe bu hafta açıklanacak ve analistler, borçlanma ve/artış ya da yeni para baskı etkisiyle gereken geniş bir bütçe açığı bekliyoruz. Yeri gelmişken, İngiltere Merkez Bankası, sterlinin Dolar ve Euro ile tutarlı bir düzeyde işlem olması gerektiğini ifade eden AB ve ABD, kendi meslektaşları ile aynı konumda.

Kısacası, Kilo en son baş teknik faktörler ya da temel durum gerçek bir iyileşme bir ürün olup olmadığını tespit etmek zordur. Teknik tarafta, para muhtemelen mantıksız riskten kaçınma gelen aşırı satım oldu ve geçerli bir ralli geri çekilme anlamına gelebilir. İngiliz ekonomi köşe ve/dönüşen veya BOE planı başarı belirtileri gösteren kesin bir kanıt yoktur kadar, şüphecilik öneririm.

İlginizi Çekebilir: