İnteraktif Komisyoncuları

Hakkında İnteraktif Broker

Şirketin ilk operasyonları, 1977 yılında Thomas Peterffy, Amerikan borsasında bir koltuk satın aldı ve T. P. & Co kurulmuş olan eski bir bilgisayar programcısı tarafından başlatılmış. 1978 yılında. O zamandan beri, şirket çeşitli hisse senedi, vadeli işlemler ve tahvil borsaları, dünya çapında gerçekleştirdi. Yaklaşık 30 yıl Peterffy aracı firma başladı sonra interaktif Broker Nasdaq borsasında 2007'de halka açıldı. Şirketin borsa İBKR “dir.

Bir Bakışta iletişim Bilgileri:

  • Ücretsiz telefon Numarası: 877-442-2757 (ABD ücretsiz)
  • Newaccounts@interactivebrokers.com E-posta Desteği:
  • Online Destek/Canlı Sohbet: Hesap mevcut müşterilere üzerinden Yönetimi

Fon Hesap Bilgileri

İnteraktif Komisyoncuları hem yatırma ve hesabı para çekmek için birkaç seçenek vardır. Bu seçenekler şu anda şunlardır:

  • Havale
  • Çekler ABD fonları cinsinden
  • Online Fatura Ödeme Kontrol
  • ABD Otomatik Takas

Bu yöntemler hesabınıza gelmesi için en az 4 gün sürer. Bazı para yatırma yöntemleri ile para yatırma sonra 3 iş günü için paranızı geri alamazsınız. İnteraktif Broker para yatırma işlemi için kredi kartları kabul edin.

Asgari Ödeme Tutarları

İnteraktif Komisyoncuları canlı bir hesap için minimum miktar değişir, bir hesap açan bağlı. 21 yaş ve daha genç olan bireylerin bir hesap açın, 3.000 $minimum depozito karşılayabilir yapabilirler. Danışmanı ve broker müşterilerine diğer kişiler yatırmak için en az 10000 $gerekli iken 5.000 $minimum depozito için gereklidir. Bir marj hesabı takas etmek isteyenler mevduat en az 2.000 $gerekir.

Bu minimum depozito bağlar diğer online broker göre dik. Ticaret online başlamak istiyorum ama hesabına para yatırmak istemiyor başlayanlar daha iyi başka bir yerde servis edilebilir. Ayrıca, bir veya daha fazla 45 gün boyunca hiçbir denge göstermek hesapları genellikle kapalı olduğunu kaydetti, $10,000 yeniden açmak için minimum depozito gerektiren olmalıdır.

Demo ve gerçek Hesap Yazılımı

İnteraktif Broker (TWS) ticareti kolaylaştırmak için platform Tüccar iş İstasyonu kullanır. Bu platformu (API) açık bir uygulama programlama arayüzü ile uygulama Java tabanlı bir olur. Üçüncü parti uygulamalar platformu genel işlevselliği ve hızı yükseltmek için TWS ile birlikte kullanılabilir anlamına gelir. Ayrıca İnteraktif Broker’ hızlı veri akışı yararlanarak birden çok finans piyasalarında ticaret için TWS platformu kullanabilirsiniz. Yeni tüccarlar bazı diğer ticaret platformları gibi adım adım talimatları ile gelmiyor bu yana ilk başta TWS ile korkutmak olabilir, ama asmak için nispeten kolaydır.

Yolda ticaret yapmak isteyenler için, MobileTrader platformu akıllı telefonlar ve PDA için kullanılabilir. Ayrıca geliştiriciler ve papertraders için tasarlanmış TWS dayalı bir platformdur. PaperTrader platformu sadece deneme için ticaret ile sanal bir pazarda hiçbir ücret ödemeden kullanılabilir değil, ama geliştiriciler aynı zamanda TWS için tasarlanmış üçüncü taraf uygulamaları test etmek için bu platformu kullanabilirsiniz. TWS platformu ücretsiz bir demo hesabı açmadan önce sürücü test etmek isteyenler için kullanılabilir.

Komisyon ve Kaldıraç Limitleri

Hisse senetleri, Etf ve emirleri içeren işlemler sadece hisse başına $0.01 maliyet, sipariş başına $1.00 minimum. Seçenekleri içeren esnaf aylık sözleşme kademesine göre uygun fiyatlıdır. “Akıllı 10.000 aylık sözleşme altındaki siparişleri sözleşme başına $0.70 maliyet, aylık sözleşme sayısı arttıkça azalır sözleşme başına maliyeti ile Yönlendirilmiş. Sipariş başına $1.00 minimum gereklidir. Doğrudan Yönlendirilmiş siparişler sözleşme başına $1.75 maliyet, sipariş başına 1.75 $minimum. İnteraktif Komisyoncuları da durdurma emirleri ve broker sundukları yarar bu emirleri nasıl çalıştığını ayrıntılı bir açıklama sunmaktadır.

Web sitesi Navigasyon ve Hesap Kurulumu

Web sitesinde dolaşırken nispeten kolaydır, ve tarayıcının bünyesinde bulunan önemli bilgilerin büyük miktarda özellikleri kendisi web sitesi. Özellikle büyük ve karmaşık ticaret siparişleri geldiğinde web sitesi, deneyimli broker yardıma ihtiyacı olanlar için kullanılabilir seçenekleri ticaret bir masası vardır. Diğer online broker teklif 24 saat, haftada 7 gün hizmet eksik olsa e-posta, telefon ve canlı sohbet yoluyla müşteri hizmetleri kolayca kullanılabilir.

Uygulama arkadaşlar ve aile için bir danışman olarak hareket etmek isteyen kişiler için kullanılabilir. Başvuru süreci çevrimiçi yapılır, ama kağıt belgeler bazı durumlarda gerekli olabilir. Tam olarak tamamlanmış uygulamalar normalde tamamlanması 48 saat içinde incelenir. Bir marj hesabı açmak isteyenler, 21 yaş veya daha büyük olmalıdır ise nakit hesap açmak için asgari yaş 18 yaş var.

Alt Çizgi

Değişim çeşitli, tüccarlar tek bir ticaret platformu kullanarak çeşitli pazarlarda yapmaya izin veren etkileşimli Broker tanıyor tam erişim. Ancak, tüm süreç yeni başlayanlar için zor olabilir ve minimum depozito gereksinimleri kaynaklarında bu özel aracı uzak sınırlı olanlar devam edebilir.

İlginizi Çekebilir: