Para için meşgul hafta tüccarlar

Tüccarlar bilgisayarlarını kapatmak ve tatil birkaç hafta geçirmek gibi yılın bu zamanı geleneksel olarak finansal piyasalar için etkin en az biridir. Para tüccarları, ancak gelecek hafta ekonomik veri bir kuş sürüsü önümüzdeki birkaç gün içinde açıklanacak gibi dinlenmek için beklemeniz gerekebilir.

En önemlisi, Federal Rezerv Bankası, yarın buluşalım, ve büyük olasılıkla %4,25 kısa vadeli faiz oranlarını yükseltecek. Faiz artışı neredeyse bir verilir; buna göre, yatırımcılar gelecekteki oranı zamları içine bir pencere sağlamak gerekir ki Greenspan yorumu ile daha fazla endişe duyuyorlar. Para politikası ve nasıl yapıldığı önemli rol oynayan enflasyon verileri de dağıtılacaktır. Yakın kayıt ikiz açıkları göstermek için beklenen ABD Ticaret ve cari hesap verileri, serbest bırakılması için bir sonraki vardır. Para tüccarları büyük olasılıkla bu son bak, ancak, (Cuma günü yayımlanacak) sermaye akışı verileri BİZE sermaye girişlerinin devam gücünü göstermek olacak. Dow Jones Haber raporları:

HSBC Lynch açığı sayıları çok piyasalarında önemli, Hazine Bakanlığı TİKLER raporunu Perşembe günü Ekim ayında ABD sermaye girişlerinin güçlü olduğu bir ay raporları sürece olabilir dedi.

İlginizi Çekebilir: