Karlı bir Ticaret Stratejisi Geliştirmek ve E nasıl

Döviz piyasasının Kutsal Kase tutarlı bir kar, yer ve piyasa koşullarına para ne olursa olsun bu bir ticaret sistemi. Bu disingenuously birçok döviz komisyoncusu ve borsa yazılım sağlayıcısı tarafından teşvik edilmiş olsa da, zor kalır olduğunu söylemek yeterli. Daha gerçekçi bir hedef (yani kaybeder daha fazla kazanç) zaman en karlı bir strateji oluşturmak olacaktır. Böyle bir strateji geliştirmiş olması gibi değildir; bunun yerine, stratejileri geriye dönük döviz piyasalarının günlük kaprislerine dayanmak için yeterince güçlü olup olmadığını (veya inkar) onaylamak için kullanılan bir yöntem belirtmek istiyorum.

Basitçe söylemek gerekirse, geriye dönük tarihsel veri için bir ticaret stratejisi uygulayarak içerir. Diğer bir deyişle, normal bir şekilde karşı ticaret aslında geçmişte yapılan pazarlar rehberi parametreleri kontrol ederek, kolayca reşit gibi parametreleri güçlü kılacak koşulları/belirleyebilirsiniz. Parametreleri süre (saat, gün, hafta, vb.) vardır, pip (yüzde veya sayı) işlem başına beklenen kar, (yani %25 yıllık iade) toplu kar amacı döviz çifti (USD/EUR, EUR/YEN, vb.) ve (yani Durdur/kaybı) riski ile konfor. Reşit, diğer yandan istiyorsunuz kadar basit veya karmaşık olabilir. Örneğin, para birimi çifti 15 günlük ortalamanın ihlal etmesi zaman alacak, ve stokastik belirli bir eşiğin altına düştüğünde ve/veya satmak istediğinizi varsayalım. Reşit bu tür da nitel olabilir; söyle bakalım, mesela, Avrupa Merkez Bankası faiz oranlarını düşürüyor her zaman Euro satmak veya Tüketici Güven Endeksi bir yükseliş kayıtları her zaman Dolar satın almak.

En sağlam stratejileri kar hedefleri esnek olduğunda piyasa çeşitli koşullar altında karlı. (Örneğin, ekleme veya işlem başına beklenen kar 5 pip çıkararak deneyin, ve eğer stratejiniz hala karlı olup olmadığını görmek. Ayrıca bazı stratejiler iyi içinde kendilerini ödünç yok olduğunu hatırlamak önemlidir. Çizgileri ve diğer teknik ‘desen,’ örneğin, sık sık uygulanan ve genellikle test edilecek bir şeyler vardır. Geriye dönük de pazar psyschology için hesap vermez. Koşulları, piyasa duyarlılığı (ve çoğu zaman mantıksızca) özellikle de boğa ya da ayı, bir strateji uygulanabilir condeded olmalı bazen çeşitli karlı bir strateji oluşturmak için iyi olurdu da.

Paramaters ve reşit geliştirmiş, stratejinizi nasıl e olabilir? (Ve belki de bugün bazı verilerin el ile ayrıştırılmış tomarlar stalwarts bile), günlük ve haftalık grafikler üzerinden koşullarının ayarlar belirleyecek öncüler varsa, stratejilerine uygun olduğu. Güçlü bilgisayarların kullanımı ile, bu sıkıcı işlemi otomatik olarak yapılabilir. Eğer bina/sistem kendini kodlama için hazır değilseniz, profesyonel olarak amatör kullanım için tasarlanmış harika bir program bir avuç kadar umutsuzluğa kapılmayın.

Burada, iki ana seçenek var. Ticaret platformları kendi içinde yazılım dahil döviz broker ile (demo) hesabı açabilirsiniz. Dost – alkışlanan ve kullanıcı en kritik olduğu birçok saygın broker vardır (DEMO)– Belli kullananların özen gösterin. Böyle bir yazılım için erişim yok olanlar için, birkaç indirilebilir sürümleri burada bulabilirsiniz, ve hızlı bir google Arama ticari yazılım listesini ortaya çıktı. Bazen, bu tür yazılım burada bulunan kendi tarihsel veri, vermenizi gerektirir.

İlginizi Çekebilir: