AVA FX

Seçim için birçok döviz piyasası broker ve çok farklı boyutlarda ve yapılandırmaları gelir. Daha büyük her zaman daha iyi değildir, ama, Ava FX masaya esneklik ve farklı bir çok özellik getiriyor bu büyüklükteki bir aracı var. Ava FX için döviz broker değil mi? Ava FX ile ticaret için olup olmadığı hakkında daha iyi bir fikir edinmek için, aşağıda kapsamlı inceleme göz atın.

Ava FX hakkında

Uzun ömür açısından, Ava FX çok uzun bir süre için yaklaşık edilmiş değil. 2006 yılında kurulmuş, zaten kısa tarihi boyunca 100 binden fazla müşterileri korumayı başardı. Ava FX İrlanda'da kurulmuştur ve faaliyetlerini benzersiz yazılım, 4 A etrafında döner. Diğer birçok döviz piyasası broker göre Ava FX küçük olmasına rağmen, itibarını büyük bir finans kurumu tarafından desteklenmektedir gerçeği ile geliştirilmiştir. Bu finansal kurum S & P bağlı değerlendirme Kurumu tarafından “A+” notunu verilmiştir.

Ava FX, dünyanın dört bir yanına dağılmış dalları çok sayıda övünme yok. Bunun yerine, iki temel varlıklar: Ava Grup ve Ava Capital Markets Ltd oluşur. Döviz piyasası online ticaret söz konusu olduğunda tabii ki, konumu birincil endişe değil, ve Ava FX küçük boyutu için Müşteri Hizmetleri ve Destek yüksek düzeyde sunarak yapar.

Anahtar Kayıtları

Bugün iş yapmak üst döviz broker birçok farklı, Ava FX anahtar kayıtları çok sayıda var gibi görünmüyor. Bunun yerine, Finansal Araçlar Direktifi, ya da Mifıd Piyasaları ile “uyumlu” olarak listelenen, ve İrlanda Finansal Düzenleme Kurumu tarafından düzenlenir.

Bir Bakışta İletişim Bilgileri

Eğer Ava FX gerçek para ticareti yapmak için kaydolmak için seçerseniz, ilgili iletişim bilgilerini bütün bulundurmak gerekir. Bu şekilde, herhangi bir sorun çıkması halinde hızlı ve kolay ihtiyacınız olan yardımı almak mümkün olacak. Aşağıdaki gibi Ava FX için temel bilgiler:

  • Ücretsiz Telefon Numarası: 1 (888) 541-3720
  • Yerel Telefon Numarası: 1 (212) 941-9609
  • Faks Numarası: 1 (646) 335-0333
  • Ticaret Masası: trading@avafx.com
  • E-posta Desteği: customer@avafx.com
  • Online Destek/Canlı Sohbet: www.avafx.com/support/Online

Ava FX Ticaret Hakkında önemli Bilgiler

Ava FX ticaret etrafında kendi özel ticaret platformu, AvaTrader merkezleri. Diğer birçok online yabancı değişim programları gibi, Ava FX var AvaTrader bir kullanıcı dostu arayüzü ve güncel Ava FX müşterileri indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Canlı fiyatlar tüccarlar hızla ve kolayca yapmak için gereken hamle yapmak için izin verir. Birden çok çalışma sayfasına aynı anda açıldı, AvaTrader programın kullanım kolaylığı ve esnekliği arttırır. Açık pozisyonlar ve emirler, kullanıcı dostu işlem fiyatları tablolar ve diğer birçok büyük özellikleri için One-click ticaret, kolay okunan grafikler, basit listeler – tüm AvaTrader platformda kullanılabilir.

Ava FX de cep telefonu ya da diğer mobil cihaz üzerinden döviz alım-satım işlemlerini yönetmek isteyenler için mobil ticareti sunar.

Aşağıda hizmetinin birkaç anahtar özellikleri daha yakından bakmak, bu yüzden yazılım, Ava FX daha fazlası var.

Asgari Ödeme Tutarları

100 $ ' Ava FX top döviz piyasası aracı kurumlar arasında en yüksek mevduat tutarları birine sahiptir. Hala, top için fazlasıyla yeterli olduğunu ve bu fonların kısa sürede döviz ticareti yapmaya kullanılacaktır.

Hesap Set-Up

Online uygulayarak, zaman görece kısa bir miktarda Ava FX ile bir hesap ayarlayabilirsiniz. Genellikle sadece tamamlamak için üç ila beş dakika sürer uygulamanın kendisi. Oradan, başvurunuzun kabul olması için bir kaç gün sürer. Bir e-posta hesabı tüm gitmek için hazırsınız gönderilir; ilk depozito elbette gerekli.

Demo Hesaplar

21 gün boyunca, Ava FX ile Ücretsiz Deneme hesabı için kayıt olabilirsiniz. Ücretsiz hesabınızı nasıl Ava FX ve AvaTrader yazılım işleri için gerçek anlamda alabilirsiniz sahte para 100.000 $bir denge verilecektir. En iyi sonuç için, tüccarlar dalgalanmaları ve diğer olaylar pozisyonlarını nasıl etkilediğini görmek için tam deneme süresi için pratik hesaplarını kullanmak için tavsiye edilir.

Masa Uğraşan

Masa ilgili ilgili ve müşterilerine karşı ticareti Ava FX tarafından yapılan hiçbir açık veya zımni garanti veya söz edilir. Bu nedenle, tüccarlar kendi risk katılmaları tavsiye edilir. Ancak, bu tavsiye tüm döviz piyasası broker için geçerlidir ve Ava FX aşağı hiçbir şekilde gösteriyor.

Kaldıraç Limitleri

200:200 kat 1, ya da mevcut sermaye değeri, kaldıraç Limitleri Ava FX ile kurs için par. 500 $depozito ile, daha sonra, bu komisyoncu ile 100.000 $ ' a kadar esnaf açılabilir.

Firar Durur

Ava FX firar durur kullanımını desteklemez ve AvaTrader kullanarak ayarlamak için kolaydır. Varolan bir ticaret, tüccarlar sadece “Açık Pozisyonlar” penceresinde firar durur seçeneğini seçin. Aksi takdirde, sadece bir stop emri girmek için, “İzleyen Stop” seçeneğine tıklayın ve yüksek veya arzu düşük pip sayısını belirtmek gerekir.

Ticaret Yayılır

Normal piyasa koşullarında, Ava FX büyük döviz kombinasyonları üç dört pip yayılır sunuyor. Örneğin, EUR/USD için yayılması genellikle üç pip; USD/CAD için yayılması genellikle beş pip.

Alt Satırda

Mütevazı boyutlarına rağmen, Ava FX tabloya kayıt olmayı tercih eden tüccarlar için faydaları ve özellikleri bir sürü getiriyor. Ancak, müşterilerine karşı ticaret ve büyük düzenleyici kurumlar ile akreditasyon eksikliği ile ilgili garanti eksikliği birçok tüccarlar için endişeleri artırıyor. Sonuçta, Ava FX sadece döviz ticareti içine almak için akıllıca bir seçim olabilir, ama daha deneyimli yatırımcılar için cazip olmayabilir.

İlginizi Çekebilir: