Pound için Herhangi bir Umut var mı?

Euro ile karşılaştırıldığında, Pound (mecazi anlamda) Altın. Her şeyi göre, iyi, Pound muhtemelen linolyum yakın. Kötü Jeoloji metaforlar bir yana, gerçekten Pound bakarken hakkında heyecanlanmak için çok fazla değil.

Seçim al bakalım, mesela. Aslında yeni bir başlangıç için, siyasi, İNGİLTERE için bir şans olarak fatura, seçim felaket kısa bir şey oldu. Oldukça kesin bir zafer üretimine göre, koalisyon hükümetinde sonuçlandı. Görüşmeler şu anda şekilleniyor şekilde, Liberal Demokratlar ve Muhafazakarlar tarafından paylaşılacaktır güç gibi görünüyor. Hiçbir tarafın hızla artan İNGİLTERE ulusal borç ile başa çıkmak için net bir vizyona sahiptir, çünkü bu bir sorun teşkil etmektedir; birlikte çalışan iki parti ile, bu arada, bir uzlaşma daha da zor görünüyor gibi görünüyor. “Yatırımcılar koalisyon hükümetinde İNGİLTERE'NİN yüksek borçlanma düzeyleri azaltmak için önlemler güç olamayacağını zayıf bir hükümet neden endişe ediyor.”

İNGİLTERE imrenilen AAA kredi notunu kaybedebileceğini sonuç olarak, pek çok analist, şimdi erken harcama kesintileri ekonomiye zarar verebilecek her iki tarafın kabul beri bir geçiş...daha fazla olduğuna inanıyoruz. Alternatif her iki taraf da bir sonraki bütçe ile uygulanacak vergi zamları kabul etmiş olabilir. Hem sonuçları sterling için aynı derecede düşüş olacaktır.’ ”

Yakında İNGİLTERE'DE mali kriz dışında, ekonomisini durgunluk devam ediyor olması, sermaye piyasaları baygın kalır ve Ticaret Dengesi açığı kalıcı saplanıp kalır. İNGİLTERE'NİN İthalat Ve İhracat arasındaki uçurum Mart ayında büyük £7,5 milyar vurmak “(ONS) Ulusal İstatistik Ofisi rakamları gösterdi. Toplam ithalat bir ay içinde ihracatta yetersiz £200 bir artış ile karşılaştırıldığında 1.4 £bn arttığını açığı |Şubat yukarıya doğru revize £6.3 bir milyar öncesinde iyi geldi.” Temel bir bakış açısıyla, daha sonra, hayvan barınağına kendi için çok az neden var.

Teknik analiz merceğinden bakıldığında resim biraz daha farklıydı. Tüccarlar raporun en son Bağlılık, bu arada, rekor seviyelere Pound binada kısa ilgi gösterdi. Buna ek olarak, uzun/kısa pozisyonlar oranı 5:1 yaklaşıyor. Net pozisyonları daha dengesiz hale geldikçe, keskin bir dönüş daha olası hale gelir bu doğal olarak sürdürülemez ve bazı analistler inanıyorum. Daha sonra, bazı analistler sağlam kısa sıkmak ralli yakında kısa pozisyonları sürekli bir düşüş ve yeniden birikimi izledi sonra yalanlandı Euro, aynı teori vardı.

Diğer teknik analistler Pound yakınlarında bahis yerleştirmeden önce vadeli hareket ettiği, görmek için bekliyor. ” Geçen hafta pazar $haberler Ocak 2009 düşük 15 aylık yükseliş aşınmış...1.4255 $Fibonacci seviyesinin 2009 haberler düşük dolar önümüzdeki sterlin için son savunma hattı vardır. Kapalı alınacak olumsuz bir baskı için temel direnç $1.5055 de, en yüksek 10 Mayıs kırmak gerekir. ” Pound psikolojik olarak önemli düzeylerde yakın tehlikeli bir şekilde dolaşması. Eğer $1.40 ihlal ederse, bir 5 yılın en düşük sinyal olur. Pound son 2001 ve $1.35 1987 yılında $0.88 dokundu da göz önünde bulundurun.


Adil olmak gerekirse, Kilosu 1.5 dolar civarında son 20 yılın en süpürdü vardır, bu yüzden Dolar karşısında mevcut seviyesi düşük, göreceli olarak. Eğer yatırımcılar Aklını başına gelirse ve İNGİLTERE ödememesi olasılığı muhtemelen BİZDEN daha yüksek değildir ve koalisyon hükümetinin bütçe açığını azaltmak için ikna edici bir plan üretmek mümkün olduğunu fark, o zaman barınağa geri sıçrama olabilir. Eğer güvenli sığınak zihniyeti halen yürürlükte olup, ancak, Kilo en büyük kaybeden biri olmaya devam edecektir.

İlginizi Çekebilir: