Güney Kore işleme tabi Olmayacak.

Bazı insanlar döviz piyasaları manipüle olmak çok büyük olduğuna inanıyoruz. Güney Kore, "hayır" diyor. Amerikan hedge fonları Kazandı son takdir sorumlu olduğuna inanıyor. Güney Kore oldukça uzun bir süre için net pozitif yabancı sermaye girişi yaşanmıştır. Hedge fonları Güney Kore'nin başkenti yağıyor, aynı anda Kazandı takdir ve Güney Kore hisse senetlerinin değer kazanması kar umuduyla olmuştur. Hedge fonları da Won teslim olmayan forward sözleşmeleri alım artırmışlardır. Spekülatörler Kazandı güçlendirilmesi ana suçlu olan Güney Kore göre, bu kanıtlıyor.

Müdahale, özel döviz istikrar tahvilleri 5 Milyar dolar değerinde satarak bu daha fazla takdir önlemek için, Güney Kore duyurdu. Ancak ekonomistler bu sadece Kazandı takdir hızlandıracak korku. Bu nedenle yatırımcılar muhtemelen Olmayacak almaktan engelledi, istikrar çaba etkisi geçer sonra gözyaşı üzerinde devam edeceğini bekliyor değil. Kore Times raporları:

Hükümet piyasaya won-dolar oranı daha da azalacak inanmak için yabancı yatırımcılara açan kısa vadeli ekonomik büyüme, keyfini müdahale ederek döviz kurunu kontrol etmeye çalışıyor.

İlginizi Çekebilir: