Forex Daha Az Karlı Hale Gelir

Yatırım fonu sunan dönüş alfa ve beta ayrılır; buna göre, iyi hedge eğlenceli bir yöneticisinin amacı çok alfa olarak mümkün, bu sayede alfa beta aşan oluşturulan dönüş ölçülür, ne doğal olarak piyasa tarafından iade "olarak sunmaktır. Bir para kazancı otomatik olarak başka bir para kaybı olduğu döviz piyasalarında durumda, beta etkin sıfırdır. Böylece, döviz yatırımcıları tarafından oluşturulan herhangi bir dönüş resmen alpha olarak kaydedilir. Tarihsel olarak, döviz sadece %12 yıllık ortalama verir, ticaret stratejileri farklılıkları kontrol eden para, yaşam formlarını, hedge Fon Yöneticileri için bir kazanç kapısı oldu.

Bu geri giderek azaldı, ve aslında, ortalama profesyonel döviz tüccar %2.6 2006 yılında kaybetti. Muhakeme apaçık artan rekabet olmalıdır. Günlük işlem hacmi açısından, döviz piyasasına katılımı 2001 yılından bu yana üç kat arttı. (Bir pazar satın alma ve başka satan) arbitraj bir online ticaret ve komisyonculuk şimdi/beş basamağa yayılır alış tırnak ölçüde istikrarlı bir şekilde aşınmış verir vardır. Neyse ki, kar buharlaşma döviz piyasasının diğer yatırım fırsatları arayan birçok hedge fonları sürücü, döviz yeni fırsatlar yaratmak gerekir. Financial Times raporları:

Uçuculuk şimdi tarihi normlarına geri dönmüştü yöneticileri yardım. "Son üç yıldır sanayi için oldukça hayal kırıklığı olmuştur ve varlığını haklı çıkarmak için önümüzdeki birkaç yıl içinde bazı kazanımlar üretmek gerekiyor."

İlginizi Çekebilir: