Şirket Kazançları Asansör Dolar konusunda endişeleri

Şirketler 2009 yılının ilk çeyrek sonuçlarını serbest olarak geçen hafta kazanç sezon başlangıcı oldu. Sezon mali heayweights Goldman Sachs ve Wells Fargo, büyük kar ile hem smashing analistlerin beklentileri ile güçlü bir başlangıç yaptık. Önümüzdeki birkaç hafta içinde, çoğu şirketlerde toplu olarak finansal piyasalar için önümüzdeki birkaç ay için hızını ayarlamak olabilir kazanç rapor verecek. “Piyasalar çok yakından kısa vadede savunma doları frenlemek için sorumlu herhangi bir iyimserlikle duyguları için de çok önemli beklentileri üzerinde şirket yorumlarla kurumsal kazanç verileri izlemeye devam edecektir.”

Son birkaç haftadır yatırımcıların seçici ekonomi olarak dibe düşüncesini destekleyen ekonomik veriler yorumlamışlardır olarak riskten kaçınma genel bir düşüşe tanık olma. Şirket kazançları gelişmeler bu eğilimi güçlendirmek, özellikle şirketlerin bir çoğunluğu analistlerin beklentileri yendi eğer. Kısacası, “en kötü finans firmaları olabilir Pazartesi teşvik iyimserlik üzerine Goldman Sachs'ın İlk Çeyrek sonuçları AVI, ama yatırımcılar endişe için çok daha fazla sonuçlar göz önüne alındığında ihtiyatlı kaldı öngörüyor.”

Güçlü Doların şirket kazançları nasıl etkileyeceğini görmek ilginç olacak. Bir yandan,pahalı para hem de döviz kurları daha uygun olduğunda kazanç Dolar nispeten daha küçük görünür gibi şirketler açısından bu yana yurtdışında önemli iş, bu şirketlerin kazanç ihracatın yanı sıra bir azalma azalma sürücü beklenir. Güçlü Dolar olumsuz bir etkisi uygulamakla değil, diğer taraftan, (dokuz yılın en düşük) ABD Ticaret açığındaki azalma gösteriyor. Ve içecek ihracatı Şubat ayında tekrar düşüş altı ay sonra çıktı, yüzde 1,6 oranında kontrol ile 126.8'den milyar dolar artan ve çoğunlukla tüketim malları, Otomotiv, gıdalar oluşan besler.”

İronik olarak, kurumsal karlılık bir gelişme daha fazla risk alma, sürücü ve böylece Doların zayıflaması etkili olacaktır. Gelişmiş bir ekonomik outlook Doları güçlendirmek düşünürdüm. Aslında, mali ve psikolojik faktörler finansal piyasalardaki yöntemi hakim ve yatırımcılar daha yüksek getirisi olan alternatifler lehine Doları terk etmek için bir bahane arıyorlar.

Kendi hisse senetleri kendi ipuçlarını alarak, son bir ay içinde meydana ayı piyasası Rallisi tarihinin en dramatik biri olduğu döviz piyasalarında bir tehlikedir. Sürü zihniyeti yatırımcılar geri nilly pazarlara risk hakkında kayıtsız ve willy karmaşa yarattı. Daha fazla büyüme daralma üreticileri stokları satarak büyük bir dalga için ayarlamak yaprakları gibi aşırı güvenen, ekonomik açıdan miyop politikası nedeniyle ekonomik hayal kırıklığı için bir analist, “artan potansiyel yazar.”

İlginizi Çekebilir: