USD Üstünlük Kazandırır

USD resmi olarak yukarı yönlü, Euro karşısında 7'i sadece birkaç hafta içinde takdir yaşıyor. 20/20 hindsight dolara destek birkaç ay için inşa edildiğini tabii ki, bazı analistler, şimdi iddia ediyor. Fed faiz oranlarının düşürülmesi durduğunda Dolar için ilk mola, Mart ayında gelen işaret ediyorlar. Doların son düşüş ile mutsuz olduklarını ve eşgüdümlü müdahale güveni daha da çökmesini engellemek için yapılır önerdi sonra, G8 ülkeleri toplantısında, bazı üst düzey yetkililer belirtti. Bu "sözlü müdahale" sonuçta maddi bir hareket tarafından desteklendi olmasa da, görünüşe göre yatırımcılar ipucu aldı.

Açık Güçlü Dolar Politikasına sadık kaldı ABD Hazine Amerika'nın Federal Rezerv Bankası tarafından daha fazla yorum ve Sekreter yaptı. Emtia fiyatlarındaki artış, Amerikan yayılan mortgage endüstrisinin, dünyanın ekonomik politika sadece şimdi Doların daha da düşmesini sağlayacak ikna para tüccarları iki taşlarından önerilen kurtarma izledi bir süre. Bak şu işe, Dolar direnç seviyesi ile (rekor seviyede yakın) 1,60 $/Euro kırmak için başarısız oldu, ve hızla yürüdü beri. Uluslararası İş Times raporları:

Bu büyük para uzun bir Dolar taahhüt ettiğini ve ekonomik yavaşlama Euro Bölgesine yayılmasını beklemek gibiydi. Euro bölgesindeki yavaşlama yaşamaya başladığında, sadece birkaç ay ödeme yapmayacağını için yapılmış olan kısa pozisyonları sadece bir zaman meselesi haline geldi.

İlginizi Çekebilir: